Błękitni Stargard Juniorzy Młodsi - Błękitni-Chemik
Błękitni Stargard Juniorzy Młodsi

Błękitni ulegli 3:1 na własnym boisku Chemikowi Police. Goście objęli prowadzenie już w 5 minucie, po rzucie wolnym z 17 metrów Patryk Galoch zdobył bramkę dla Chemika. Wynik nie zmienił się do przerwy. Po wznowieniu gry warunki nadal dyktowali goście, ale to Błękitni niespodziewanie doprowadzili do wyrównania. Jacek Loduchowski znajdując się w narożniku pola karnego strzelił w kierunku bliższego słupka i pokonał bramkarza spodziewającego sie wrzutki. Po tym golu Błękitni nabrali wiatru w żagle. W kolejnej akcji gospodarzy Oskar Labuda starał się dośrodkować, ale piłkę ręką w polu karnym zatrzymał obrońca z Polic, sędzie jednak karnego nie podyktował. Chemik szybko wybił jak najdalej piłkę, doleciała ona do lewoskrzydłowego gości, ten zgasił piłkę ręką ( czego też sędzia nie zauważył), wypracował sobie przewagę i w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem zdobył bramkę. Błękitni odkryli się chcąc odrobić straty, Chemik wykorzystał do świetnie i po jednej z kontr zdobył trzecią bramkę.

Składy:

Błękitni: Andrałojć - Gawłowski (72'Kostyk) , Rogala (45'Ziętkowski) , Sawicki , Bartoszyński - Loduchowski , Rokoszewski , Szudzichowski (67 M.Sokalski) , Paluszkiewicz - Labuda , Karaściuk

Chemik: : Rudnicki , Myśliński , Fałowski , Szewczykowski (Lisowicz), Skowron (Kropidłowski) , Sowała (Czapiewski) , Jaroszewicz , Galoch , Fadecki , Konieczny , Kaczorowski (Andrzejewski)

Stronę odwiedziło już 10229 odwiedzający (24480 wejścia)
Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?